Rekordy z rozszerzeniem pliku .mts muszą być wysłane przez określone aplikacje. Można sobie wyobrazić, że rekordy .mts są rekordami informacyjnymi, a nie archiwami lub mediami, co oznacza, że ​​nie powinny być oglądane przez żaden obszar wyobraźni.

Plik MTS to wideo zapisane w projekcie High-level Video Coding Top quality (AVCHD). Jest to standardowa konstrukcja wideo stosowana w wielu kamerach HD Sony i Panasonic. Rekordy MTS są dodatkowo wykorzystywane do umieszczania najwyższej jakości filmów na płytach Blu-beam. 

MTS jest skrótem od MPEG Transport Stream. Konstrukcja nagrywania wykorzystuje ciśnienie wideo MPEG-4/H.264 i obsługuje cele wideo HD 720p i 1080i. Dźwięk w nagraniu MTS może być skompaktowany przy użyciu kodeka Dolby AC-3 lub zapisany jako nieskompresowany prosty dźwięk PCM. Podtrzymane ścieżki dźwiękowe zawierają systemy dźwiękowe i dźwięk 5.1. 

Pliki MTS mają wysokie domyślne strumienie wideo i obsługują oba formaty wideo HD 720p i 1080i. Kilka pakietów oprogramowania zawiera program Windows Media Player umożliwiający odtwarzanie plików na komputerze użytkownika.

https://abrirarchivos.info/extension/mts

Jak jest otwierany plik MTS?

Możesz chcieć wiedzieć, jak to otworzyć, po otrzymaniu informacji o tym, czym jest plik MTS. W tej części dowiesz się, jak można otworzyć plik MTS.

  • VideoLAN Media Player lub Elgato Turbo.264HD mogą być używane w systemie Mac OS do otwierania plików MTS.
  • Odtwarzacz multimedialny VideoLAN VLC lub Microsoft Windows Media Player jest dostępny jako platforma do otwierania odtwarzacza multimedialnego VideoLAN VLC.

Możesz mieć odpowiedni program na swoim komputerze, ale nadal nie ma go w pliku .mts. W tym scenariuszu możesz poinformować system Windows, który program jest odpowiednią aplikacją dla pliku, próbując uzyskać dostęp do pliku. plik mts. Odpowiedni program zostanie następnie otwarty poprzez otwarcie pliku .mts. Jeśli chcesz szybko udostępnić lub otworzyć plik MTS, prześlij go na Dysk Google za pomocą przeglądarki lub Chromebooka. Należy jednak pamiętać, że filmy MTS często są bardzo obszerne, więc procedura przesyłania może zająć trochę czasu.